Vedat Muriqi është gjithmonë aty ku duhet – Kosova ‘gjunjëzon’ Qipron në ‘Fadil Vokrri’

Vedat Muriqi është gjithmonë aty ku duhet – Kosova ‘gjunjëzon’ Qipron në ‘Fadil Vokrri’

Vjen goli i katër në takimin ndërmjet, Kosovës dhe Qipros, duel ky në kuadër të rundit të fundit për edicionin e sivjetëm në Ligën e Kombëve.

Golin e katër për Kombëtaren e Kosovës e ka shënuar Vedat Muriqi në minutën e 52’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit 4:0.

VIDEO

Shpërndaje në: