‘Vëllau i madh’ lëshon këngën e re të Fifit në shtëpi, ky është reagimi i Donaldit

Periskopi.com Showbiz

‘Vëllau i madh’ ka lëshuar këngën më të re të Fifit brenda shtëpisë.

Ajo e cila ka rënë në sy ishte reagimi i Donaldit kur dëgjoi këngën, shkruan lajmi.net.

Edhe Fifi është që ka shpërndarë këtë momentë në rrjetin e saj Instagram, ku ka shkruar: Ky reagim.

Donaldi madje është ngritur në këmbë dhe e ka kënduar këtë këngë.