Vera derdhet lum në Spanjë, shikoni si shkojnë dëm 50 mijë litra - Periskopi
-->

Vera derdhet lum në Spanjë, shikoni si shkojnë dëm 50 mijë litra

Periskopi.com Lajme

Një kantinë me verë në Spanjë humbi rreth 50,000 litra verë të kuqe pasi një tank u dëmtua.

Pamjet dramatike të postuara në mediat sociale tregojnë një sasi të madhe të verës që vërshon jashtë kantinave të verës  të vendosura në Villamalea, Albacete.

Video tregon jo vetëm vendin ku plasi ena, por edhe dyshemenë plot me verë të kuqe.

Pamjet u postuan nga radio lokale Albacete në Tëitter dhe janë bërë virale.

Raportohet se video është filmuar nga punonjës të cilët nuk ishin në gjendje të vepronin dhe të ndalonin derdhjen.

Shpërndaje në:
-->

Të fundit 

Zbulohet një organ i ri brenda kokës së njeriut

Jennifer Aniston tregon nëse do ta votojë Kanye West në zgjedhje

Jennifer Aniston thotë se një votë për Kanyen është e papërgjegjshme. Jennifer Aniston nuk po qesh me njerëzit që votojnë për Kanye West . ajo thotë se një votë për Yeezy është e p...