Vështirë ta shpjegojmë këtë gabim që sapo e bëri portieri i Leverkusenit

Periskopi.com Sporti

Gabim amator nga portieri i Leverkusenit, Lewandowski gati nuk besoi se kishte shënuar

Bayern Munichu ka shënuar edhe golin e tretë kundër Bayer Leverkusenit, në finalen e Kupës së Gjermanisë.

Bavarezët po udhëheqin 3-0, teksa Robert Lewandowski ka shënuar të tretin në minutën e 59-të në mënyrë komike.

Goditja e tij nga distanca ishte qëndrore dhe direkt në duart e portierit, i cili prapë e gjeti një mënyrë për ta futur në rrjetë topin.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

Comedic goal Robert Lewandowski 59′ from r/soccer

Shpërndaje në: