Vetëvritet gazetari i njohur Kastriot Myftaraj

Periskopi.com Lajme

Gazetari i njohur Kastriot Myftaraj i ka dhënë fund jetës. Sipas policisë Myftaraj dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i shtëpisë ku jetonte. Ngjarja ndodhi rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”.

Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi K. M.,  60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.