Vetura godet një këmbësor në Prishtinë

Periskopi.com Lajme

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Sipas informacioneve, një veturë ka goditur një këmbësor.

Në vendin e ngjarjes ka dalë njësiti policor dhe autoambulanca. Personeli shëndetësor shihet duke i dhënë ndihmë viktimës./IndeksOnline/