Video e qenushit duke goditur topin me kokë bëhet virale

Periskopi.com Sporti

Videoja e një qeni po bën gjiron e botës nëpër rrjet, ai shihet duke goditur topa me kokë dhe duke i dërguar ata ku pronari urdhëron.

Bëhet virale videoja e një qeni që godet topin me kokë dhe duke e dërguar atë nëpër pjesë të ndryshme të shtëpisë.

Pronari i atij, shihet në video duke e asistuar atë.

Më poshtë mund ta shihni edhe videon:

Shpërndaje në: