Video që e dëshmon se sa lojtarët e Argjentinës e duan Messin

Video që e dëshmon se sa lojtarët e Argjentinës e duan Messin

Argjentina e ka fituar ndeshjen e mbrëmshme miqësore ndaj Hundorasit me rezultatin final në 3:0.

Messi ishte me ekipin e tij, ku shkëlqeu mbrëmë, ai realizoi dy gola të bukur në këtë përballje, shkruan Periskopi.

Messi në një moment driblimi u pengua nga lojtari kundërshtar dhunëshm dhe u rrëzua, kur bashkëlojtarët e tij i’u vërsulën kundërshtarit.

Shikoni momentin në video:

VIDEO

Shpërndaje në: