Video që ju bën të qeshni me zë – E priste për intervistë, gazetarit i del nga vetuar vëllai i Sadio Manes

Video që ju bën të qeshni me zë – E priste për intervistë, gazetarit i del nga vetuar vëllai i Sadio Manes

Sadio Mane sot dhe zyrtarisht ka firmosur me klubin e Bayernit.

Sengealezi arriti kontratë prej 35 milionë euro me gjigantin bavarez, shkruan Periskopi.

Ai sot arriti në ambientet e klubit ku dhe u prezantua me fanellën e Bayernit.

Por, ajo se çfarë bëri gazetari i ‘Sky Sports News’ ishte shumë qesharake.

Ai po raportonte live këtë moment, dhe papritmas shfaqet vetura ku ishte Mane.

Gazetari afrohet për të marr një prononcim nga ai, nga dera ku ai shkoi doli vëllai i Sadio Manes.

Shikoni momentin në video:

VIDEO

Shpërndaje në: