VIDEO: Sa e rëndë – Lojtari i Barcelonës bie pa ndjenja duke lëvizur në fushë

Periskopi.com Sporti

Është ndërprerë takim mes Barcelonës dhe Celta Vigos në minutën e 67’të të takimit.

Kjo ndërprerje erdhi pas lojtari Ronald Araujo i Barcelonës ra pa ndjenja në fushë që detyroi mjekët të intervenonin, shkruan Periskopi.

Në video shihet kur Araujo bie në tokë gjatë kohë që lëviz derisa kishte një goditje kokë me kokë me bashkëlojtarin e tij Gavin.

Rezultati aktual i takimit është 3:1 dhe dy kartona të kuq për të dyja skuadrat.

VIDEO