Vjehrra në Greqi kap nusen me të dashurin në dasmë duke kryer marrëdhënie në tualet

Vjehrra në Greqi kap nusen me të dashurin në dasmë duke kryer marrëdhënie në tualet

Një dasmë në Akai u prish brenda një nate, konkretisht në natën të parë.

Konkretisht, sipas pelop.gr , gjatë një dasme në Bashkinë Erymanthos, nusja është kapur në flagrancë me të dashurin e saj në tualetin e lokalit ku po zhvillohej festa.

Dhëndri është një burrë nga zona, ndërsa nusja nga Patras. Por ajo që askush nuk e dinte është se nusja kishte një lidhje paralele me Patrinos, i cili punon në fushën e fruta-perimeve.

Në fakt, dhëndri e dinte për “miqësinë” dhe pranoi të ishte i ftuar si në ceremoninë e martesës ashtu edhe në pritjen!

Nusja dukej shumë e lumtur dhe u argëtua duke kërcyer në dasmën e saj në një sallë banketi të njohur në zonë. Por në një moment, pas takimit me të dashurin e saj, ajo u gjend në tualet me të.

“Rreth orës 3 të mëngjesit e ka thirrur në tualet dhe sigurisht janë larguar veçmas”, tha për pelop.gr A.D, dëshmitar okular i ngjarjes. Por vjehrra prej kohësh kishte “dyshuar” se diçka e çuditshme po ndodhte me “më të afërt” dhe “ndonjëherë partnerin” e nuses dhe e ndoqi atë. Priti pak, dhe befas futet në tualet dhe sheh “mikun” bashkë me nusen në një kontekst erotik !

Të njëjtat burime raportojnë se i dashuri është goditur me grusht nga dhëndri dhe një person tjetër, ndërsa çifti është çuar në divorc të nesërmen! Nuk dihet nëse nusja vazhdon lidhjen me të dashurin e saj. /abcnews.al/

Shpërndaje në: