Vjen lajmi i fundit nga Liverpooli – Skanimet tregojnë shkallën e lëndimit të Fabinhos

Periskopi.com Sporti

Mesufshori fantastik i Liverpoolit mund të mos jetë i gatshëm për finalen e madhe të Ligës së Kampionëve.

Brazilian ka pësuar tëndosje të muskujve ndaj Aston Villës dhe me shumë gjasë mund të mungojë në finale e 28 majit në Paris, shkruan Periskopi.

Ekzaminimet me skanim kanë treguar se mesfushori ka një tendosje të thellë muskulore.

Të shohim se si do të jenë ditët në vazhdim për të.