Vjen reagimi i parë nga familja e Luizit, ka një sqarim për publikun

Vjen reagimi i parë nga familja e Luizit, ka një sqarim për publikun

Pjesëmarrja në “Big Brother Vip Albania” solli në qendër të vëmendjes këngëtarin Luiz Ejlli.

Ai po përflitet nga të gjithë për lojën dhe situatat në shtëpi, por së fundmi edhe për jetën private.

Disa lajme qarkulluan, ku njoftohej se Luizi nuk flet me familjen e tij.

Kjo e fundit ka bërë një sqarim publik përmes Instagramit zyrtar të Luizit, duke theksuar se çdo gjë është trillim.

Shpërndaje në: