Voton Anton Quni: Siç thoshte Presidenti historik, Ibrahim Rugova, vishuni bukur dhe dilni votoni

Periskopi.com Lajme

Kandidati për Prizrenin, nga radhët e LDK-së, Anton Quni, ka votuar.

“Ftoj të gjithë qytetarët e komunës që ta shfrytëzojnë të drejtën e votës. Siç e thoshte, Presidenti historik Rugova, vishuni bukur e mirë dhe dilni të votoni, sepse duke përmbushur këtë obligim ne tregojmë pjekuri, aktivizëm dhe demokraci qytetare” ka shkruar Quni në Facebook.

Quni për të votuar kishte shkuar me nënën dhe bashkëshorten e tij.