Vushtrri: Një person mbetet i shtrirë në tokë, dyshohet se ekipet mjekësore u vonuan për t’i ofruar ndihmë

Periskopi.com Lajme

Një person ka mbetur i shtrirë në qendër të Vushtrrisë.

Nuk dihet arsyeja e kësaj, por sipas disa dëshmitarë që ishin të pranishëm në vend të ngjarjes ekipet mjekësore të Emergjencës kanë vonuar deri në 15 minuta për të ardhur.

Në një video të dërguar në redaksi të Indeksonline shihet edhe momentit kur të riut fillohet t’i jepet ndihma dhe të largohet nga dyshemeja ku edhe kishte mbetur i shtrirë./Indeksonline/

Shpërndaje në: