Wo, çfarë na panë sytë – Witsel me gol të ‘magjishëm’ ndaj Polonisë

Wo, çfarë na panë sytë – Witsel me gol të ‘magjishëm’ ndaj Polonisë

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Belgjikës dhe Polonisë, duel ky në kuadër të Ligës së Kombeve.

Golin parë dhe të barazimit klubin e Blegjikës e ka shënuar Witsel në minutën e 42’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

VIDEO

Shpërndaje në: