Wolves e sakatoi me lojë Liverpoolin: Ekspozon keq mbrojtjen, shënon me kundërsulm fantastik

Periskopi.com Uncategorized

Wolves ka shënuar golin e barazimit në ndeshjen kundër Liverpoolit, dhe atë me plot meritë.

Pas një kundërsulmi të shpejtë, Adama Traore asistoi në zonë nga krahu i djathtë.

Raul Jimenez ishte ai që devijoi topin në rrjetë me kokë për 1-1 – minuta e 51-të. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: