Wolves rikthim të çmendur ndaj Chelseat (VIDEO)

Periskopi.com Sporti

Chelsea e mbylli pjesën e parë me avantazh ndaj Wolves, me golin e Loftus-Cheek.

Por pas 64 minutave, goli i Jimenez dhe Jota kanë rikthyer epërsinë për vendasit.

Golat mund ti shikoni më poshtë. /Periskopi

Shpërndaje në: