Xhafer Gashi prezanton sheshin mahnitës të Obliqit

Periskopi.com Lajme

Kryetari dhe kandidati për kryetar të Obliqit, Xahfer Gashi përmes një video në Facebook, ka prezantuar bukurinë e sheshit “Adem Preniqi” në Obiliq.

‘Edhe kjo pamje e bukur gjatë mbrëmjes, është në qytetin e Obiliqit”

Postimi

 

Edhe kjo pamje e bukur gjatë mbrëmjes, është në qytetin e Obiliqit, ky është sheshi “Adem Preniqi”.

Vazhdojmë #bashkë, të parët për Obiliqin!

Xhafer Gashi

Shpërndaje në: