Xhafer Gashi publikon pamje nga sheshi “Dëshmorët e Kombit” (Video)

Periskopi.com Lajme

Kandidati për kryetar të Obiliqit, Xhafer Gashi ka publikuar pamje nga sheshi i qytetit.

Shkrimi i plotë i Kryetarit Gashi:

“Mirëmbrëma😊dhe më këto pamje nga sheshi “Dëshmorët e Kombit”, ju uroj fundjavë të mbarë!

Vazhdojmë #bashkë 1️⃣0️⃣9️⃣ , duke qenë #bashkë jemi të parët për Obiliqin!

Xhafer Gashi”

Shpërndaje në: