Xhafer Gashi voton: Qytetarët të dalin të votojnë për një të tashme dhe të ardhme të sigurtë për fëmijët tanë

Periskopi.com Lajme

Kryetari aktual i Obiliqit, Xhafer Gashi ka hedhur votën e tij.

Gashi ka dalë për të votuar së bashku me bashkëshorten e tij, Afërditën.

Ai ka ftuar të gjithë qytetarët që të dalin të votojnë dhe me votën e tyre të përcaktojnë zhvillimin e qytetit të Obiliqit.

“Me bashkëshorten time Afërditen, sapo përfunduam obligimin tonë qytetarë.
Ftojë të gjithë qytetarët që të dalin të votojnë dhe me votën e tyre të përcaktojnë zhvillimin e qytetit të Obiliqit, për një tashme dhe të ardhme të sigurtë për fëmijët tanë”, tha Gashi./Periskopi/