Xhafer Tahiri po përkrahet fuqishëm nga vushtrriasit

Periskopi.com Lajme

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, për kryetar të Vushtrrisë, njëherësh kryetar aktual, Xhafer Tahiri, gjatë takimeve me qytetarët po përkrahet fuqishëm.

Me këtë rast, Tahiri ka thënë se mbështetja dhe energjia që po marrin nga qytetarët e motivon të vazhdojnë me projekte e punë për të gjithë qytetarët pa dallim.

“Vushtrria zhvillohet me projekte e program, projektet tona sjellin punësim e zhvillim për Vushtrrinë”, ka thënë Tahiri.

Kujtojmë se Xhafer Tahiri, si Kryetar i Komunës së Vushtrrisë, i ka mbajtur të gjitha premtimet e dhëna katër vite më parë.