Xhaka godet Kosovën: Nuk largohem nga Zvicra

Xhaka godet Kosovën: Nuk largohem nga Zvicra

Granit Xhaka ka konfirmuar se nuk do t’i bashkohet përfaqësueses së Kosovës. Ai ka paralajmëruar se do të vazhdoj të luajë për Zvicrën
Ylli i Borussia Mönchengladbach, Granit Xhaka ka një lajm shumë të keq për tifozët kosovar dhe Federatën e Futbollit të Kosovës.

Shpërndaje në: