Xhaka nga karantina: Masat në Londër po bëhen më të ashpra

Periskopi.com Sporti

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, përvec një futbollist është edhe një baba i përkushtuar, si dhe së fundmi edhe një xhaxha. Sot ai ka bërë një postim mjaft emocionues duke treguar se sa e do të vëllaun dhe Kelvisin djalin e sapoardhur në jetë të Taulantit.

Nëpërmjet një postimi Xhaka ka treguar se si po e kalon kohën në karantinë, në Londër.

“Tani . Ka një orar lëvizjeje. Parqet e lojërave, fushat sportive, parqet dhe të gjitha dyqanet duhet të mbyllen. Ne dalim nga shtëpia vetëm kur është absolutisht e nevojshme dhe kur jemi në shtëpi kalojmë kohën bashkë! Familja ime më jep shumë forcë – ne argëtohemi së bashku dhe përpiqemi t’ia kalojmë sa më mirë. Si po e kaloni ju kohën?”, ka shkruar futbollisti pranë postimit në Instagram. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: