“Xhbanja” ekspozon linjat atraktive në një fotografi me bikini (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Aktorja Arjola Demiri është njëra ndër aktoret më të dashura për publikun nga seriali “O Sa Mirë”.

Mund të jetë shumë rigoroze në serial, por jashtë tij është një femër shumë e lirshme, e butë, dhe mbi të gjitha atraktive.

Së fundmi, ajo ka treguar përmes rrjeteve sociale se ndodhet me pushime në Greqi.

Në një fotografi të publikuar në InstaStory, “Xhbanja” nuk heziton që të shfaq edhe linjat e saj atraktive në bikini.

Përkundër faktit që është nënë e tre fëmijëve, trupi i saj duket për mrekulli, teksa merr ca rreze dielli.

Ndryshe, aktorja Demiri ende nuk ka dhënë ndonjë konfirmim nëse do të jetë në sezonin e ri të serialit më të ndjekur në vend “O Sa Mirë”. /Telegrafi/