Xhensila shfaqet më sensuale dhe e bukur se kurrë më parë…(FOTO)

Xhensila shfaqet më sensuale dhe e bukur se kurrë më parë…(FOTO)

Ajo është që moti në lidhje më humoristin Bes Kallaku, për të cilin flet cdohere me shumë dashuri, dhe asnjëherë nuk hezitojnë të tregojnë sa të dashuruar janë në njëri-tjetrin, trasmenton ORAinfo.

Bukuria e Xhensilës është ajo që habit sahere që shfaqet, e këtë bëri edhe kësaj radhe me postimin e fotos së fundit, në të cilën duket tejet bukur, duke mos lën anash as anën sensuale të saj.

Shpërndaje në: