Yjet e Man Unitedit ndalen në një restaurant të vogël dhe bëjnë porosi enorme, njerëzit mbetën të habitur

Periskopi.com Sporti

Lojtarët e Manchester Unitedit shkaktuan ‘trazira’ në mesin e popullatës civile, derisa vizituan një restaurant në Dundee.

Paul Pogba, Harry Maguire dhe të tjerët u filmuan duke dalë nga autobusi për të ngrënë në një restaurant të vogël, transmeton Periskopi.

Man United stars such as Harry Maguire were spotted in Dundee

Kjo ndodhi derisa superyjet e skuadrës po vijonin një kamp stërvitës në Universitetin ‘St Andrews’, derisa po përgatiten për sezonin e ri në Premier League.

Much of the excitement was reserved for Paul Pogba

Scotland international McTominay was also among them

Një listë e porosive të tyre është publikuar në rrjetet sociale, me fansat të intriguar ta kuptojnë çka kanë porositur të gjithë.

Shumë prej tyre porositën biftek, me hamburgerët që poashtu ishin të popullarizuar në këtë listë, derisa Luke Shaw kishte porositur patate të fërguara. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: