Ylli i Arsenalit humbet derbin e Londrës

Ylli i Arsenalit humbet derbin e Londrës

Mbrojtësi i djathtë ka qëndruar në Londër për t’iu nënshtruar testeve mjekësore dhe mendohet se do të humbasë edhe derbin ndaj rivalëve të qytetit, Tottenham Spurs.

21-vjeçari është në formën më të mirë të karrierës së tij dhe është duke u lidhur më një kalim të mundshëm tek Manchester City dhe Barcelona. /Periskopi.com

during the Barclays Premier League match between XXX and XXX on August 24, 2015 in London, United Kingdom.

Shpërndaje në: