Ylli – Benfica, ky është rezultati i pjesës së parë

Periskopi.com Sporti

Ka përfunduar pjesa e parë i duelit Golden Eagle Ylli – Benfica në basketboll.

Ky duel po zhvillohet në Lisbonë në kuadër të çerekfinales për kualifikime në Ligën e Kampionëve.

Pjesa e parë e këtij ballafaqimi ka përfunduar me rezultatin e barabartë 42:42.

Bashir dhe Sirko ishin lojtarët më të dalluar tek Ylli, teksa Barroso tek Benfica.