Ylli i Barcelonës fiton çmimin e parë të natës në ceremoninë e ‘Topit të Artë’

Periskopi.com Sporti

Ylli në ngritje i Barcelonës, Pedri ka fituar trofeun ‘Kopa Trophy’.

Ky trofe i ndahet futbollistit që ka performuar më së miri nën moshën 21-vjeç, shkruan Periskopi.

Pasi mori çmimin, Pedri falënderoi familjen dhe Lionel Messin për kontributin në ngritjen e tij si futbollist. /Periskopi.com/