Ylli i Juventusit, Paulo Dybala u jep azhurnim tifozëve: ‘Ne jemi mirë’

Periskopi.com Sporti

Partnerja e Paulo Dybalas, Oriana Sabatini ka thënë se sulmuesi i Juventusit po merr vitamina dhe do ta bëjë një tjetër test për koronavirus të enjten e ardhshme.

Dybala është aktualisht i vetëizoluar me Sabatinin në shtëpinë e tyre në Torni, pasi të dy dolën pozitiv për COVID-19, transmeton Periskopi.

Se është i infektuar me koronavirus lajmin e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ndërsa po në të njëjtin rrjet social ai ka treguar se ëshë mirë.

“Jemi mirë”, ka shkruar ai.

Një numër i madh lojtarësh në Serie A kanë dalë në publik pas testimit pozitiv me koronavrus dhe mbetet e paqartë kur kampionati do të jetë në gjendje të përmbyll sezonin 2019-20. /Periskopi.com/Paulo Dybala appeared in high spirits just days on from news he tested positive for COVID-19

He wrote 'estamos bien' (we are good) to provide an update on he and his girlfriend's condition

Shpërndaje në: