Ylli i Realit drejt Premier Ligës

Mesfushori i Real Madridit, Isco pritet të largohet në janar nga Santiago Bernabeu.

Periskopi.com Sporti

Mediat britanike shkruajnë se spanjolli me gjasë do të kalojë te skuadra londineze, Tottenham Hotspur.

24-vjeçari nuk po arrinë assesi të sigurojë një vend në formacionin bazë te Los Blancos dhe kjo është arsyeja e cila pritet ta shtyejë atë drejt largimit. /Periskopi.com