Ylli suedez, Zlatan Ibrahimovic i ‘tmerrshëm’ kundër Italisë

Ylli suedez, Zlatan Ibrahimovic i ‘tmerrshëm’ kundër Italisë

Ibra po frikëson Italinë para ndeshjes . Ylli suedez, Zlatan Ibrahimovic, pret një ndeshje ‘të tmerrshme’ kundër Italisë dhe mezi pret një takim me ta, pasi sipas tij Italia është shtëpia e tij e dytë.

Pjesa më e madhe e tifozëve kanë pritjet te ‘Ibracadabra’, si superylli i vetëm ndërkombëtar në 11-shen startuese të skandinaveve. Ibra frikëson Italinë para ndeshjes

Por, vetëm disa orë nga fillimi i ndeshjes, Ibra është liruar pak me deklaratat e tij të fundit, duke folur me mirësi për kundërshtarët e sotëm të tij, Italinë.

“Do të jetë një ndeshje e tmerrshme për të luajtur”, shkroi Ibrahimovic në profilin e tij në Instagram.

Shpërndaje në: