Yllka shkëlqen si yll

Yllka shkëlqen si yll

E bukur dhe elegante njëkohësisht.

Për gjithë këto vite sa është pjesë e estradës shqiptare, Yllka Kuqi konsiderohet si një këngëtare me stil të veçantë. Në paraqitjet e saja televizive apo për mbrëmjet muzikore, Yllka kujdeset mjaft shumë për dukjen e saj, shkruan rtv21.tv

Me fustane të gjata elegante, ajo shkëlqen edhe fal bukurisë që zotëron. Në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Yllka shkëlqen si një yll i vërtetë.

Shpërndaje në: