Ymeri: Ka një shprehje të nervozës në videon e Kurtit

Periskopi.com Lajme

Analisti Visat Ymeri mendon se është e rrezikshme qasja e kryetarit të VV’së dhe kryeministrit Albin Kurti ndaj mediave, në rastet e sondazheve, transmeton Periskopi.

‘’Ka një shprehje të nervozës në videon e Kurtit’’, tha ai në Debat Plus.

‘’Mënyra se si po flet, kjo është hala më e rrezikshme. Por kur thu sondazhe të ujdisura, kjo i bjen se dikush po pagun pare për me shtrembu të vërtetën’’.PERISKOPI/

Shpërndaje në: