Zeka: Nismën e ka shkatërru Bilall Sherifi dhe Jakup Krasniqi

Periskopi.com Lajme

Kreu i PEK’ut, Milaim Zeka ka thënë se Nisma Social Demokrate është shkatërruar nga Bilall Sherifi dhe Jakup Krasniqi, transmeton Periskopi.

‘’Nismën e ka shkatërru Bilall Sherifi dhe Jakup Krasniqi. Fatmir Limaj ka qenë enë e tyre. Se sikur të ishte ndjekë vizioni i tij, ndryshe kish qenë puna’’,ka thënë Zeka sonte në Pressing.

Zeka dikur ishte pjesë e Nismës. Kjo parti me numërimin e votave aktuale, nuk e ka kaluar pragun./PERISKOPI/

Shpërndaje në: