Zeka: Vjosa me Albinin mendojnë akoma më zi për UÇK-në, Donika Gërvallën e kanë mashë

Zeka: Vjosa me Albinin mendojnë akoma më zi për UÇK-në, Donika Gërvallën e kanë mashë

Milaim Zeka, shkruan pas reagimeve të shumta rreth një shkrimi të ministres Donika Gërvalla për çlirimin e Kosovës, dhe të cilës nuk ia zë goja shkronjat “UÇK”.

Zeka shkruan:  

Duhet me falenderu publikisht Doniken per kete urrejtje patologjike qe ka ndaje UÇK-se. Akoma me zi mendon Vjosa me Albinin, po kur e kane mashen Donike, pse me i preke gacat me dore.

Me pas Donika te njejten urrejtje per Beogradin sikurse për UÇK-ne, kahere i kishte zbulu vrasesit e babait!

Shpërndaje në: