Zemaj: Shkarkojeni Arben Vitinë

Periskopi.com Lajme

Deputeti i LDK-së, Armen Zemaj, ka kërkuar shkarkimin e ministrit Arben Vitia.

„Arben Vitinë duhet ta shkarkoni dhe duhet t’u kërkoni falje të gjithë familjarëve që kanë humbur më të dashurit e tyre“, ka thënë Zemaj./Periskopi/

Shpërndaje në: