Zëvendësministri kosovar kapet duke masturbuar nga hakerët

Periskopi.com Lajme

Njëri prej zëvendësministrave të Qeverisë së Republikës është përfshirë në një video-skandal, sipas një portali lokal.

Burime të kësaj gazete tregojnë se ky zv/ministër është kapur duke masturbuar në zyrën e tij.

Hakerët kanë ‘kurdisur’ një femër dhe kanë thirrur me kamerë online zv/ministrin.

Kjo gazetë online thotë që është në dijeni për identitetin e këtij përfaqësuesi të ekzekutivit, mirëpo për shkak të çështjes që ka të bëjë me moralin nuk do ta bëj të ditur emrin dhe mbiemrin e tij.

Shpërndaje në: