Zgjedhjet lokale: Kurti, Krasniqi, Abdixhiku, Nitaj e Gërvalla te Presidentja

Periskopi.com Lajme

Ka filluar takimi i thirrur nga presidentja Vjosa Osmani.

Në këtë takim po marrim pjesë të gjithë përfaqësuesit ë partive më të mëdha të vendit.

Thirrjes së presidentes iu janë përgjigjur kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ai i LDK-së, Lumrir Abdixhiku, nga AAK-ja, Muahrrem Nitaj dhe nga Lista Guxo, Donika Gërvalla.

Shpërndaje në: