Zhduken dy persona në Ferizaj dhe Kaçanik

Periskopi.com Lajme

Dy persona janë zhdukur në Kosovë të hënën, thuhet në raportin e policisë.

Në Ferizaj është zhdukur një djalë me probleme mendore, nëna e tij kishte thënë se ai ishte larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer, rasti është duke u hetuar.

Ndërsa në Kaçanik, është zhdukur një burrë, rastin e kishte raportuar vëllai i tij, duke thënë se familjari i tij nuk është kthyer pas largimit nga shtëpia.

Të dyja rastet janë duke u hetuar nga policia,

Shpërndaje në: