Zhduket një djalë në Gjilan

Periskopi.com Lajme

Të mërkurën në policinë e Gjilanit është raportuar për një person të zhdukur

Rasti është raportuar mëngjesin e së mërkurës, nga babai i viktimës, i cili ka raportuar në polici se djali i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se djali i tij viktima mashkull K-Shqiptar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, theksohet në raportin e policisë.

Shpërndaje në: