Zhduket për më shumë se tre muaj i mituri në Prizren, nëna e raporton tek tash në polici

Periskopi.com Lajme

Një i mitur është zhdukur nga muaji qershor në Prizren.

Rastin në polici e ka raportuar nëna e djalit, e cila ka thënë se ai ka dalë nga shtëpia dhe nuk kanë njohur për vendndodhjen e tij.

Rasti është duke u hetuar.