Zizu e do ‘Veteranin’ në Real Madrid

Periskopi.com Sporti

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka shprehur dëshirën e tij për ta pasur kapitenin Sergio Ramos më tutje në klub dhe se do ta nënshkruaj një kontratë të re.

Zizu tha para gazetarëve se:”Unë gjithmonë dua të kem Sergion me mua.

Kapiteni i Real Madridit po planifikon të luajë për vendin e tij në Kampionatin Evropian dhe Lojrat Olimpike, dhe Zidane nuk sheh asnjë problem me këtë./Periskopi.com/

Shpërndaje në: