Zlatan Ibrahimovic vjen me stil të ri të flokëve

Periskopi.com Sporti

Zlatan Ibrahimovic di se si ta mbajë veten në qendër të vëmendjes si brenda ashtu edhe jashtë fushës.

Sulmuesi suedez vazhdon të komentohet shumë si për paraqitjet e tij ashtu edhe për stilin e jetës dhe deklarata e tij për personalitetet e mëdha të sportit dhe jo vetëm.

Sulmuesi i Milanit ende nuk është paraqitur në fushë në këtë fillim të sezonit pasi që po rikuperohet nga një lëndim, por është në bankën rezervë të Stefano Piolit për ndeshjen ndaj Lazios.

Në fotot e bëra gjatë kësaj ndeshjeje, shihet që Ibra ka bërë një ndryshim në stilin e flokëve të tij. Ai tashmë i mban ato të lidhura në formë bishtaleci dhe të dredhura si gërsheta.

Ja pamja e re e Ibrës: