Zvicra në epërsi ndaj Spanjës, shënon Akanji

Zvicra në epërsi ndaj Spanjës, shënon Akanji

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Spanjës dhe Zvicrës, duel ky në kuadër të rundit të pestë në Ligën e Kombëve.

Golin e parë dhe të epërsisë Kombëtaren e Zvicres e ka shënuar Akanji në minutën e 21’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO

Shpërndaje në: