Zvicra nuk ndalet, Steffen sërish e gjen golin ndaj Bjellorusisë

Zvicra nuk ndalet, Steffen sërish e gjen golin ndaj Bjellorusisë

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Bjellorusisë dhe Zvicrës, duel ky në kuadër të kualfikimeve për Kampionatin Evropian 2024.

Golin e dytë për Kombëtaren e Zvicrës e ka shënuar Steffen në minutën e 17‘të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:2.

VIDEO

Shpërndaje në: