Zyrtare: Liria bëhet me trajner të ri

Zyrtare: Liria bëhet me trajner të ri

Bordi i klubit ka vendosur që Genc Tamniku të drejtoj klubin fund të stinorit.

“Jemi marrë vesh që deri në fund të këtij stinori Genc Tamniku të drejtoj skuadrën. Më pas do të ulemi dhe të shohim mundësinë e vazhdimi ose jo të bashkëpunimit”, ka thënë kryetari, Mirsad Çollaku.

Tamniku të martën do të drejtoj skuadrën në stërvitje. /Periskopi.com

Shpërndaje në: