Zyrtare: Barcelona dhe Juventusi shkëmbejnë futbollistët

Periskopi.com Sporti

Bareclona e Juventua janë pajtuar për shkëmbimin e dy lojtarëve.

Para pak minutash skuadra katalunase, ka njoftuar lidhur me marrëveshjen për shkëmbimin  Maruqes – Pereira, shkruan Periskopi.

Skuadrës së Juventusit do t;i bashkohet Maruqes, ndërsa Barcelona do ta ketë si huazim Pereieran, me mundësi për blerje të plotë.

Të dy lojtarët do të vazhdojnë me kontibutet e tyre në skudrat që janë për pjesën e mbetur të sezonit./Periskopi/

Shpërndaje në: