Zyrtare: Dani Alves është lojtar i PSG-së (Foto)

Periskopi.com Sporti

Pas shumë raportimesh ka ardhur edhe transferimi i Dani Alves te PSG.

Braziliani është nënshkruar nga klubi francez si një transferim i lirë.

Avles ka zgjedhur numrin 32 në fanellë teksa është prezantuar si lojtar i klubit nga Parisi.

Për lojtarin kishte shfaqur interesime dhe Manchester City.